Jepet me qira 1+1 prane kristal center - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira 1+1 prane kristal center,
Apartamenti eshte duke u rinovuar.
I organizuar nga nje dhome gjumi,sallon me pjesen e gatimit disi te vecuar si dhe 3 ballkone njeri prej te cileve eshte mbyllur dhe eshte pershtatur si nje dhome e vogel si dhe nje tualet.
Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

111

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: perball kristal center, Qendra Tregtare Kristal

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020