JEPET ME QIRA AMBIENT TE MYSLYM SHYRI !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne katin e dyte ne vije te pare te rruges Myslym Shyri. Ka nje siperfaqe 130 m2 dhe ambienti kryesor mund te organizohet si open space duke hequr ndarjen e murit. Ambienti funksionon si : call center, qender kursesh, aktivitete si zyra etj.
Ne cmimin 1200 euro perfshihen edhe taksat.

Per me shume informacion ju lutem kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

60

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020