APARTAMENT ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit . Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vitit 1998 me ashensor. Apartamenti organizohet nga nje korridor dy dhoma gjumi nje sallon dy ballkone dhe dy tualete. Apartamenti ka ndricim gjate gjithe dites . Per nje vizite ne prone mis hezitoni te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

70

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020