Përshkrim

Jepet Ambient Komercial per Qera. Ambienti ka nje siperfaqe 100 m2 me fasade xhami dhe eshte i mireinvestuar. Lokacioni i ambientit dhe hyrja e dedikuar e ben te pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Multipurpose space

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

103


Vendndodhje

Adresa: Rr. Medar Shtylla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019