SHITET VILË ME PAMJE NGA DETI NË RESIDENCËN QEVERITARE NË DURRËS ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila pozicionohet në vijë të parë me pamje nga deti në një nga zonat më elitare në qytetin e Durrësit sic është 'Rezidenca Qeveritare'.
Gëzon një sipërfaqe trualli prej 400 m2 dhe 1103 m2 ndërtimi.
Përbëhet nga
•3 kate dhe kati nëndhe funksional si parkim me kapacitet për 8 automjete.
Në total organizohet në:
• 2 ambjente ndenje me oxhak
•7 dhoma gjumi
•8 tualete
Ambientet e ndenjes,korridoret si dhe tualetet janë shtruar me mermer ndërsa dhomat e gjumit janë shtruar me parket.
Investim ekstra është edhe oxhaku me sistem të shpërndarë në secilin kat.
Vlerë e shtuar e kësaj prone është dhe veranda me sipërfaqe prej 196 m2 me pamje nga deti!
Prona zotëron dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më tepër informacion apo një vizitë në pronë jeni te mirëpritur të na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

1503 m2

Sip. e brendshme:

1103 m2

Sip. Toke:

400 m2

Dhomat e gjumit:

7

Tualetet:

8

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

657

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020