Përshkrim

Ambient per Zyra me Qera. Jepet ambient per zyra me qera ne zonen e Bllokut. Ambienti ka nje siperfaqe prej 35m dhe ndodhet ne nje pallat shume cilesor i viteve te fundit dhe i mireadministruar. Lokacioni shume i mre e ben shume te pelqyeshem per zyra te tipologjive te ndryshme. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

35 m2

Sip. e brendshme:

35 m2

Dhomat e gjumit:

1

Kati:

2

Lloji:

Studio

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

49


Vendndodhje

Adresa: Blloku

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019