OKAZION-SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE VLORES - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 te shtepia e oficerave ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte restauruar totalisht dhe ka nje siperfaqe prej 56.03 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i bashkangjitur me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

56 m2

Sip. e brendshme:

56 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1510

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: shtepia e oficerave

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020