SHITET ZYRE TEK KOMPLEKSI KARAVAN, RR. DRITAN HOXHA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Zyre ne Kompleksin Karavan tek Rr. Dritan Hoxha. Zyra eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi cmimi eshte nen referencen e tregut dhe eshte i negociueshem. Zyra ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati buze rruges kryesore dhe eshte e gjitha me fasade xhami. Per info shtese apo per nje vizite te mundeshme ne prone ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

150 m2

Kati:

2

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1738

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Tirane, Laprakë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin