VILE PER SHITJE NE PLAZH TE DURRESIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila perbehet nga kater kate ku secili aksesohet nga nje shkalle e jashtme.
Kati i pare eshte i kompletuar dhe perbehet nga nje dhome ndenje, kuzhina, tre dhoma gjumi dhe tre banjo.
Ne katin e dyte dhe te trete kane mberritur punimet deri ne fazen e shtrimit te pllakave/parketit, shtrimit e kompletimit te tualeteve e lyerjes se mureve. Kati i dyte eshte strukturuar ne tre dhoma, kuzhine e dy banjo ndersa kati i trete prej kater dhoma, kuzhine e dy banjo.
Kati i katert eshte i perfunduar dhe perbehet nga dy salla te medha te cilat mund te perdoren per qellime te ndryshme. Ka gjithashtu nje dhome e nje tualet te kompletuar.


Informacion
Sip. e brendshme:

777 m2

Sip. Toke:

497 m2

Dhomat e gjumit:

12

Tualetet:

8

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

4

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

350

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020