Hyr
Përshkrim

Shitet apartement 2+1, tek Square 21, kompleksi më i ri dhe inovativ në Tiranë. Square21 ofron një koncept modern te jetesës, promovon një jetë te shëndoshë, një komunitet të përkryer banimi, përbën një habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapësira të gjelbëruara. Nxitoni ta bëni tuajin këtë apartament.
Për më shumë informacion telefononi në nr. 0683599278


Informacion
Sip. Totale:

121 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Under construction

Availability:

Available

Website Views:

179


Vendndodhje

Adresa: Rruga kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019