Përshkrim

Apartament 2+1 per Qera prane Kristal Center. Ndodhet ne katin e 7-te nje pallati me ashensor me rifinitura cilesore. Organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, nje ballkon dy tualete njeri prej te cileve ndodhet ne dhomen matrimoniale dhe nje depo. Apartamenti ka ndricim te mire natyral dhe hapesira te bollshme. Per me shume info. na kontaktoni !


Informacion
Sipërfaqja:

103 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

7 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

81 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Selite

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019