Përshkrim

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me cilesi dhe ne zonen me prestigjoze te Gjirit te Lalzit si ajo e Ndertimit Lura 2. Vila dykateshe eshte e organizuar ne katin perdhe me siperfaqje 96.5 m2 totale e ndare ne sallon pritje, kuzhine gatimi, dhoma e miqve nje tualet dhe nje verande prej 15.1 m2. Ne katin e pare banim ajo organizohet ne nje dhome te madhe matrimoniale (ku jane bashkuar dy dhoma) , dhoma e femijeve , nje tualet dhe veranda. Vila eshte e arreduar nga arkitekt te mirenjohur dhe ka nje stil unik te saj duke u pershtatur me ate te stilit veror. Siperfaqja totale e saj eshte 193.2 m2 ndertim , siperfaqje oborri 235.4 m2 dhe siperfaqja e truallit 331.95 m2 . Me nje investim i cili eshte i kuruar deri ne detaje me facilitete e pajisje nga me cilesoret dhe moderne . Shitet e mobiluar dhe eshte mjaft e bukur per te shijuar ditet e pushimit ne kete kompleks prestigjoz i ndertuar enkas per klientet buze detit. Per me shume info apo shoqerim ne prone na telefononi ne nr kontakt 0694050034 !


Informacion
Sipërfaqja:

189 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

86 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019