Përshkrim

Shitet vile 3 kateshe pas qendres Concord, ne Rr " 5 Maji". Vila ka siperfaqe trualli 150 M dhe siperfaqe ndertimi 139 m secili kat, ne total 420 metra. Perbehet nga : kati i pare, oborr ,dy garazhe dhe nje apartament 2 + 1 , kati i dyte ka 3 hyrje 1+1 ose 6 dhoma me tualete. kati i trete ,tre hyrje 1+1 ose 6 dhoma me orientim nga lindja. Vila eshte e pajisur me certifikate pronesie. Vila eshte e gjitha e dhene me qira sipas apartamenteve qe ka ne perberjen e saj. Eshte e pershtatshme per investim pasi aktualisht ka te ardhura mujore 1400 Euro ! Per info apo per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni : 0672021560 !


Informacion
Sipërfaqja:

139 m2

Dhomat e gjumit:

8 Dhomat e gjumit

Tualetet:

6 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

3 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

29 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rr Hamdi Sulcebe

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019