Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe pozicionohet afer rruges kryesore. Organizohet nga nje sallon ndjenjeje, nje ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Disponon certifikate pronesie dhe shitet i mobiluar. Per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

93 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

469

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Thesarit , Fresku

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019