Përshkrim

Vile Luksoze per shitje ne nje kompleks vilash prane TEG per 390.000 Euro !Kjo vile ndodhet ne nje nga zonat me te qeta ne periferi te kryeqytetit, nje zone mjaft te preferuar vitet fundit per nje jete komode dhe elitare, ne te cilen mbizoteron gjelberimi, qetesia, ajri i paster dhe siguria. Vila ka siperfaqe trualli 577 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 342 m2. Siperfaqja e ndertimit organizohet ne 3 kate. Ne katin -1 eshte e organizuar me nje dhome ndenieje, 3 dhoma gjumi te vogla dhe nje tualet.Ne katin perdhe eshte projektuar nje holl, zona e dites, oxhak funksional, kuzhina, ngrenia, nje tualet dhe nje studio dhe nje ballkon.Ne katin +1 ndodhen 3 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe nje garderobe me vete.Kopshti qe rrethon vilen eshte me siperfaqe 577 m2.Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte shume mire i administruar , i ruajtur dhe me sistem sigurie dhe kamerash 24 oreshe


Informacion
Sipërfaqja:

342 m2

Dhomat e gjumit:

5 Dhomat e gjumit

Tualetet:

4 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

60 Website Views


Vendndodhje

Adresa: TEG

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019