Përshkrim

Apartamenti ndodhet i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Pista Iliria vetem 30 m larg detit. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 salle ndenie+kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, izolim sistem kapot, parket etj. Per me shume informacion ose vizite ne apartament na kontaktoni : +355698617408


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

245

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019