Përshkrim

Shitet apartement me pamje fantastike nga Liqeni dhe Kopshti Botanik me siperfaqe totale 135m2 prej te cilave 40m2 eshte nje verande me pamje fantastike . Organizohet nga nje sallon i madh, 1 dhome gjumi, nje dhome qe aktualisht eshte pershtatur per depo, nje tualet nje ballkon dhe nje verande. Eshte i investuar totalisht me punime shume cilesore hidraulike dhe elektrike, i shtuar me parket, dhe fasade xhami tripleks dhe i mobiluar. Hapesira e brendshme ka mundesi pershtatje te lehte sipas deshirave te klientit bleres. ME HIPOTEKE. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355 69 20 20 826.


Informacion
Sipërfaqja:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

11 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

247 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019