SHESIM APART- HOTEL NE SARANDE, PRANE ZONES SE PLAZHIT. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim godine te konceptuar dhe si Apart- Hotel ne Sarande. Objekti ndodhet prane 2 komplekseve te medha, ate te Santa Quarantes dhe Boungeville.

Objekti ndodhet rreth 4 minuta larg ketyre 2 resorteve me te frekuentuara.
Kjo godine eshte konceptuar me 18 Apartamente dhe 2 penthouse te organizuara ne 7 kate.

Ne katin perdhe secili nga apartamentet ka dhe oborrin e gjelberuar. Ky kat ka dhe dalje ne pjesen e gjelberuar per secilin nga banoret.

Secila nga dhomat eshte e orientuar me pamje nga deti e ndersa penthouse jane te projektuara me veranda panoramike ne katin e fundit te objektit.

Ne katin -1 mund te organizohet recepsioni dhe restoranti i Apart - Hotelit e cila komunikon me dhomat nepermjet ashensorit te brendshem.
Objekti eshte i rikonstruktuar se fundimi dhe eshte funksional.

Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

1960 m2

Sip. e brendshme:

1960 m2

Dhomat e gjumit:

20

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1728

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.videos
Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Sarandë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020