SHESIM GODINE PER HOTEL NE SARANDE, PRANE PLAZHIT. - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shesim godine te konceptuar per Apart- Hotel ne Sarande. Objekti ndodhet prane 2 komplekseve te medha, ate te Santa Quarantes dhe Boungeville. Nje mundesi shume e mire per investim.

Objekti ndodhet rreth 4 minuta larg ketyre 2 resorteve me te frekuentuara.
Kjo godine eshte konceptuar me 18 Apartamente dhe 2 penthouse te organizuara ne 7 kate.

Ne katin perdhe secili nga apartamentet ka dhe oborrin e gjelberuar. Ky kat ka dalje ne pjesen e gjelberuar per secilin.

Secila nga dhomat eshte e orientuar me pamje nga deti e ndersa penthouse jane te projektuara me veranda panoramike ne katin e fundit te objektit.

Ne katin -1 mund te organizohet recepsioni dhe restoranti i Apart - Hotelit e cila komunikon me dhomat nepermjet ashensorit te brendshem.
Objekti eshte i rikonstruktuar se fundimi dhe eshte funksional.

Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

1960 m2

Sip. e brendshme:

1960 m2

Dhomat e gjumit:

20

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

4881

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020