Përshkrim

Shitet godine e konceptuar per Apart Hotel ne Sarande, prane Santa Quarantes. Objekti ndodhet rreth 350 m larg nga deti. Kjo godine eshte konceptuar me 30 dhoma dhe 2 suita te organizuara ne 6 kate. Secila nga dhomat eshte e orientuar me pamje nga deti e ndersa suitat jane te projektuara me veranda panoramike ne katin e fundit te objektit. Ne katin -1 eshte projektuar recepsioni dhe restoranti i Apart - Hoteli e cila komunikon me dhomat nepermjet ashensorit te brendshem. Per me shume informacion kontaktoni: +355 694050020


Informacion
Sipërfaqja:

1960 m2

Dhomat e gjumit:

32 Dhomat e gjumit

Lloji:

Apart-Hotel Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

734 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Sarande

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019