Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Shkembi Kavajes, me siperfaqe totale 64.44 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne nje zone qe ofron te gjithe fasilitetet e mundshme dhe shume prane bregdetit. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacione ju ftojme ta vizitojme se bashku! Nr.kontakti 0699587872


Informacion
Sipërfaqja:

64 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

85 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rruga Plazh

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019