Përshkrim

Vila ndodhet ne zonen prane qendres tregtare TEG. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 280 m2 dhe toke me siperfaqe 3700 m2. Vila eshte e orientuar ne jug lindje dhe ofron nje pamje shume spektakolare. Eshte e organizuar ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie dhe dy dhoma ne katin e pare, dhe dy dhoma gjumi ne katin e dyte. Ka nje pishine relativisht te madhe per nje familje dhe hapesira shume te mira per tu argetuar. Per me shume detaje lutemi te kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

280 m2

Dhomat e gjumit:

4 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

64 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019