Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet hapsira toksore me siperfaqe prej 2500m2.Ka piceri, lokal, lavazh, agjensi siguracionesh dhe parking. Ka dhe projekt per ndertimin e nje srvisi per makina brenda teritorit. Ndodhet ne nje zone shum te favorshme per te gjitha keto biznese qe ka brenda saj dhe te gjitha jan aktive.


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

500 m2

Sip. Toke:

2500 m2

Kati:

1

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

176


Vendndodhje

Adresa: Koualidimi Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020