Përshkrim

“Rolling Hills Luxury Residences” ështe një kompleks me vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zone. Vila ka nje siperfaqe prej 396m2 dhe siperfaqe toke 769.5m2 .Kati i 1 organizohet : dhoma e ndenjes ,Kuzhina ,Dhoma e gjumit ,Tualet , verande. Kati i 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi me tualete te integruara ne dhoma. Kati -1 ka nje siperfaqe prej 92m2 dhe organizohet ne Game room ,Depo ,Tualet ,Dhome tharjeje,Wine cellar. Vila eshte totalisht e arreduar , e pajisur me sistem chiller, oborr . Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.


Informacion
Sipërfaqja:

396 m2

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

86 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rolling Hills Residence

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019