Jepet me qera njesi komerciale tek Selvia - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepert me qera dyqan 70 m2 tek Selvia. Ambjent dublex ne gjendje mjaft te mire dhe hapsire te bollshme per zhvillim te disa lloje biznesesh. Ambjenti ka vizualitet nga nje fasade xhami prej 4m ne rruge kryesore. Per cdo informacion, ju lutem kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

27

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020