Përshkrim

Shitet vile private ne Farke me dokumentacion te rregullt hipotekor!Vila ka strukture 3 kateshe ku kati 0 mometalisht sherben si ambient gatimi.Kati i pare perbehet nga salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete ndersa kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.Secili prej kateve ofron pamje te lire fale verandave.Secili kat ka siperfaqe te brendshme 111,3 m2.Vila ndodhet buze rruge me siperfaqe parcele toke te pa ndertuar 6150 m2, gjithashtu me dokumentacion hipotekor te rregullt.Per nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin: +355698540445


Informacion
Sipërfaqja:

330 m2

Dhomat e gjumit:

5 Dhomat e gjumit

Tualetet:

4 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

79 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019