Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet e viteve te fundit ne zonen e Liqenit te Thate.Organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te perbashket,nje dhome gjumi dhe nje tualet me ndricim natyral.Te gjitha punimet e rifiniturave te brendshme te apartamentit jane kryer ne menyre private nga pronari si;dyert,dritaret,parketi instalimet elektrike etj. Apartamenti orientohet nga jug-perendimi.Prona eshte ne proces hipotekimi.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

571

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr.Hamdi Sina

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019