Hyr
Përshkrim

Shitet apartament tek zona e Ali Demit . Eshte i organizuar ne nje dhome gjumi nje sallon i perbashket me kuzhinen nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me nje orientim mjaft te mire duke bere qe te kete dhe ndricim pjesen me te madhe te dites. Ka nje siperfaqje prej 60.4 m2. Arredimi eshte bashkekohor dhe shitet sic shihet ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

809

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019