Përshkrim

Ambient Komercial per Qera te Shkolla "Edith Durham". Ambienti ka nje siperfaqe prej 318 m eshte i organizuar ne openspace si dhe ka hyrje te dedikuar. Lokacioni dhe siperfaqja e konsiderueshme e bejne shume te pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Per me shume info. na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

318 m2

Sip. e brendshme:

318 m2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Multipurpose space

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

64


Vendndodhje

Adresa: Shkolla Edith Durham

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019