Përshkrim

Ambjenti ndodhet ne lagjen 18. Ka funksionuar si lokal dhe shitet i kompletuar sic eshte. Eshte nje ambjent qe mund te shfrytzohet per biznese te ndryshme. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

53 m2

Sip. e brendshme:

53 m2

Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

66


Vendndodhje

Adresa: Rr. Aleksander Goga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019