Përshkrim

Jepet apartament 2 + 1 + 2 me QIRA ne Qender . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 totale. Organizohet nga dhoma e ndenjes 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallat te ri me ashensor.
Zona ku ndodhet mundeson facelitet si shkollat,spitalet stacionet jane shume afer. Apartamenti ka nje mobilim bashkekohore. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0682168073


Informacion
Sipërfaqja:

113 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

10 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

75 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019