Përshkrim

Jepet apartament me qera 2+1 ,Rr.Kavajes !
Apartamenti ndodhet ne katin e ketert te nje pallati te ri me ashensor me siperfaqe 100m2 .
Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje ,dy tualete dhe ballkon.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte shume e qete dhe ofron te gjithe facilitetet.
Apartamenti jepet i mobiluar.
Per me teper informacion jeni te mirepritur te kontaktoni; 0696005875 !


Informacion
Sipërfaqja:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

104 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr,Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019