Përshkrim

Ndertimi eshte ne fazen qe shikohet ne foto dhe eshte ndertuar me qellim banimi.Ndodhet ne nje zone shume prane qytetit dhe prane rruges nacionale e cila lehteson levizien.Objekti eshte projektuar per dy kate banim me siperfaqe115 m2 secili dhe bodrum me siperfaqe 40 m2.Me siperfaqe te truallit 303 m2.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

303 m2

Sip. e brendshme:

273 m2

Lloji:

Building

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

139


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Fier

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019