Përshkrim

Apartament per shitje 3+1+2 i ndodhur ne nje nder zonat me elitare te kryeqyteit ate te ish bllokut.. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 125.5 m2 te organizuar ne nje sallon te madh, ambient gatimi dhe ngrenie, 2 tualete, 3 dhoma gjumi, ballkon, korridor te bollshem si dhe nje depo. Apartamenti eshte i orientuar nga jug-lindja gje qe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

126 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

176


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Bajram Curri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019