Përshkrim

Shitet vile 2 kate ne kompleksin turistik Marea Resort ne plazhin e Qerretit, shume fare prane detit dhe e rrethuar midis pishave. Vila ne ambjentin e jashtem eshte e organizuar nga nje kopesht i gjelberuar rreth e qark. Ne organizimin e brendshem eshte projektuar nje holl i madh pritje e pjesa e gatimit, 4 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ne mes te gjelberimit nga vet natyra kjo vile eshte teresisht nje oaz qetesie per cdo familje. Per me shume informacion kontaktoni: + 355 694050020


Informacion
Sipërfaqja:

180 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

3 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

45 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Qerret

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019