Përshkrim

Vila eshte me siperfaqe 500m2 , e organizuar ne 4 kate , ku njeri kat eshte nen toke . Secili kat ka dhome ndenje , dhoma gjumi , tulet , ballkon . Kati 1 eshte i mobiluar . Ne katin e fundit eshte projektuar dhe nje pishine . Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne nr 069 24 52 022.


Informacion
Sipërfaqja:

500 m2

Dhomat e gjumit:

9 Dhomat e gjumit

Tualetet:

3 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

3 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

63 Website Views


Vendndodhje

Adresa: HAMALLAJ

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019