Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne afersi te ish Ekspozites, ne katin e 11 dhe 12 duke ofruar pamje, drite dhe ngrohje natyrale. Kati i pare organizohet nga nje ambient te madh ndenjeje, ambjent gatimi me vete, nje tualet dhe nje verande ndersa kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi dhe dy tualete ku njeri eshte ne dhomen matrimoniale. Jepet me qira duplex prane ish ekspozites me siperfaqe totale 208m2. Ndodhet ne katin e 11 dhe 12 duke ofruar pamje, drite dhe ngrohje natyrale. Kati i pare organizohet nga nje ambient te madh ndenjeje, ambjent gatimi, nje tualet dhe nje verande ndersa kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi dhe dy tualete ku njeri eshte ne dhomen matrimoniale. Ne cmim eshte i perfshire dhe taksa 15% e tatimit fitimit. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

208 m2

Sip. e brendshme:

208 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

234


Vendndodhje

Adresa: Ish Ekspozita

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019