Përshkrim

Jepet apartament me qira 2 + 1 +2 tek Liqeni. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, ka nje sip prej 100m2 ne total dhe organizohet nga dhoma e ndenjes, dy dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon.Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete dhe ka akses shume te lehte ne rruget kryesore.


Informacion
Sipërfaqja:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

1 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

157 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019