Përshkrim

Shitet ose jepet me qera vile ne Selite me nje siperfaqe trualli 323.4 m2 nga te cilat 270 m2 jane ndertim. Kati i pare i viles perbehet nga salloni, 2 dhoma gjumi dhe nje dhome pritje/pushimi. Ne katin e dyte jane 2 dhoma gjumi dhe salloni. Vila pozicionohet ne nje zone larg zhurmave dhe ndotjes. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0674884880!!!


Informacion
Sipërfaqja:

323 m2

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

32 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rruga Hamdi Pepo

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019