Përshkrim

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande ku kane dalje te dyja dhomat. Apartamenti ndodhet ne nje zone ku ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme, dalja e shpejte ne unaze, afersia me parkun e liqenit. Gjithashtu ofrohet edhe nje post parkimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

5 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

147 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Dinamo

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019