Përshkrim

Shitet tokë në Bërzhite me sipërfaqe 13500 m2. Toka është e përshtatshme për aktivitete të ndyshme biznesi për ndërtim godine showroom, kapanon etj. Ka akses në rrugën e re Tiranë-Elbasan si dhe nga rruga e vjetër.Disponon dokumentacion të rregullt.Për më shumë informacion ju lutem kontaktoni në 0697007414


Informacion
Sipërfaqja:

13500 m2

Lloji:

Land Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

42 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Berzhite

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019