Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane liqenit artificial. Prona ndodhet ne katin 3 te nje ndertese 4-kateshe, me nje siperfaqje te brendshme prej 98 m2.
Apartamenti eshte ne nje ndertim te ri i organizuar ne nje sallon te madh dhe ambjent gatimi te perbashket , 2 dhoma gjumi 2 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe orientohet nga juglindja, gje e cila e ben qe te kete diell gjate gjithe dites dhe te kete nje ndricim natyral. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

108 m2

Sip. e brendshme:

98 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

179

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Eduart Mano

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019