SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E BOGDANEVE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti me sipërfaqe 112m2,ndodhet në katin e 3-të, në një pallat të ri.
Organizohet nga korridori i cili bën shpërndarjen nëpër dhoma, salloni ,ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni.
Apartamenti është i mobiluar.
Disponon Hipotekë.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

102 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

150

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. e Kavajes, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020