MYSLYM SHYRI , JEPET ME QIRA AMBIENT PËR ZYRA - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti me sipërfaqe prej 55 m2, ndodhet në katin e 2-të.
Organizohet në një ambient pune dhe një tualet .
Me shumë interes për një kompani të vogël, për zyre avokatie, konsulence, finance, informatike, zyrë perfaqesie etj.
Zona në të cilën ndodhet e bën atë mjaft të favorshme për biznese të ndryshme.
Për më shumë detaje jeni të lutur të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

78

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: myslym shyri, 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020