SHESIM APARTAMETN 2+1 TEK MYSLYM SHYRI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore, ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi mund te perdoret edhe per ambjent biznesi.
Oerganizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, 1 tualet, dhe nje ballkon.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.!


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brendshme:

86 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

48

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020