APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE RRUGEN E ELBASANIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+ verande prane Fakultetit Ekonomik
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te sapoperfunduar.
Orientohet nga JUG LINDJA dhe shoqerohet nga drita e diellit sepse ka pamje te lire.
Organizohet nga nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande e cila mund te mbyllet.
Punimet shtese te apartamentit ku perfshihen parketi, dyert, hidrosanitare dhe mbyllja e verandes (nese deshirohet) merren persiper nga Pronari.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

97

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Elbasanit, Prane Fakultetit Ekonomik, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020