Shitet Njesi Komerciale, Prane Kristal Center! - Century 21 Albania
Përshkrim

Prane mbikalimit te Kristal Center, Shitet NJesi Komerciale. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, eshte openspace me siperfaqe 160 m2. Fasada e xhamit dhe vendodhja e bejne te pershtatshem per aktivitet te ndryshme si: dyqane, zyra, klinika etj. Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

82

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Selite, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020