Shesim Apartament modern 1+1 te Square 21 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes, te Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri ne komplexin Square21. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. I arreduar ne menyre moderne apartamenti te ofron mundesite per nje jetese komode. Per me shume informacion ju ftoj ta vizitoni nga afer.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

58 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

309

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020