Jepet me qira dupleks prane qytetit studenti. - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira dupleks prane qytetit studenti.
Kati i pare i dupleksit , 150 m2, perbehet nga nje dhome e madhe ndenjieje me kuzhine , dhome gjumi matrimoniale, dy dhoma gjumi,tualet si edhe nje korridor.. Kati i dyte, 30 m2, eshte ne formen e nje studioje te madhe me dalje ne ballkon , ka edhe nje tualet.
Ka nje siperfaqe totale prej 180 m2 ku 150 m2 eshte kati i dyte dhe 30 m2 eshte papafingo.
Mobilim bashkohor dhe siperfaqe te bollshme te secilit ambjent.
Vila eshte e pajisur me sistem ngrohje-ftohje.
Cmimi 995 euro ne muaj.Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

180 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Duplex

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

181

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Qyteti Studenti

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin