Vile luksoze ne Green Coast! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile luksoze ne Green Coast , Palase!
Vila ka siperfaqe oborri 500 m2 dhe 152 m2 ndertim siperfaqe neto. Eshte e organizuar ne dy kate: ne katin e pare ndodhet ambienti i madh i ndenjes super i investuar dhe arreduar ne detaje, se bashku me kuzhinen e cila eshte e mobiluar dhe e pajisur me elektroshtopiaket e markes italiane Smeg si dhe nje tualet.
Ne katin e dyte ndodhen dy dhomat e gjumit , nje tualet dhe nje ballkon. E gjithe vila eshte e arreduar ne menyre moderne ,ne Boho-Style dhe shitet sic eshte.
Oborri ka nje siperfaqe prej 500m2, me shume gjelberim perreth.
Vila disponon dy poste parkimi .

Per me shume informacione mos hezitoni ne na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

652 m2

Sip. e brendshme:

152 m2

Sip. Toke:

500 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

173

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Green Coast, Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020